Los: 208

Hartogh, Rudolf Franz

Rudolf Franz Hartogh

Selbstporträt 1909. Öl/Lw. 50 x 36 cm. Oben li. bez.: Sept. 09. Unsign.

Limitpreis: 500 €

Rudolf Franz Hartogh - Fischerhuder Kunstkreis e.v. Abb. S.13