Los: 208
Hartogh, Rudolf Franz
Selbstporträt 1909. Öl/Lw. 50 x 36 cm. Oben li. bez.: Sept. 09. Unsign.
Limitpreis: 500 €
Rudolf Franz Hartogh - Fischerhuder Kunstkreis e.v. Abb. S.13